Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

 

Když jsem zjistila, že v Nitře posuzuje v červnu 2015 zlaté retrievery rozhodčí Henric Fryckstrand S a v neděli Attila Czegledi H nemohla jsem tomu ani uvěřit a hned jsem se rozhodla obvolat kamarádky a vyrazit. Takže jsme společně s Evou Šípovou, Danou Hybrantovou a holkami Hubíkovými poslaly přihlášky, já zabukovala chaloupku na Radavě kousek od Nitry a začaly jsme se těšit na skvělou dámskou jízdu.

Vyrazily jsme už v pátek, kdy jsme v klidu dojely do opravdu krásné stylové chalupy se zahradou, kde jsme byly ubytované a večer poseděly na zahradě u grilování a dle tradic odkoukaných od Danči jsme slavily dopředu šampíčkem :-)

V sobotu začínalo naše posuzování až od 11 hodin, čili jsme v klidu dospaly, posnídaly na zahradě a vyrazily směr výstaviště.

V Nitře na výstavišti jsem ještě nebyla, kruhy tam jsou velké, haly klimatizované, lidí sice hodně, protože v každém kruhu bylo několik plemen, ale postupem času se okolí kruhů vyprázdnilo a dalo se tam i pohybovat. Jediným zklamáním pro mě bylo, že v Nitře zavedli bezposudkové hodnocení pokud je v kruhu více než 80 psů, takže výstava probíhala v mohutném tempu a dále, že na takové rozhodčí přijelo velmi málo goldenů - v sobotu nás bylo jen 55 celkem a v neděli kdy byla výstava kvalifikační na Cruft bylo jedinců plemene zlatý retriever ještě méně. Pořadatelé nám tudíž dali do kruhu několik dalších plemen a tak oba dny počet psů v kruhu nad 80 a my bez posudků o které jsme opravdu stály.... škoda slov.... mimochodem, když v roce 2011 v Brně posuzoval Henric Fryckstrand goldeny, bylo přihlášeno skoro 160 jedinců a posudky se psaly...

A naše výsledky?

BLACK HAWK FLORES VITAE - oba dny ve třídě pracovní V1 CAC/V1 CAC - takže za rok se musíme na Slovensko vrátit a dodělat CH SK :-)

VÝSLEDKY KAMARÁDEK:

Evča:

Era z Botičských Maendrů - V4/ V1 CAC, CACIB BOS třída otevřená - Era se po štěndech vrátila do výstavních kruhů velmi úspěšně - gratulka!!!!

Domenika Dream Evigold - N2/N2 - třída štěňátek

Danča:

Rozárka Chlupaté štěstí - V3/V3 třída šampionů - Rozárka bohužel poslala svoji srst na předčasné prázdniny...

a holky Hubíkovi:

Evidog Time for Team Play - NELA - V1 CAJC BOJ/ V1 CAJC

Everlasting Love Flores Vitae - TASSIE-  V1 CAC, res.CACIB /V2 res.CAC, res.CACIB třída otevřená

Daily Rays Dream Maker - ZANTE - CAC / res.CAC třída otevřená

 

Holky, dámská jízda byla skvělá, zábava a úspěchy - super - moc děkuji za společnost a všem moc gratuluju!!!

Za fotky  moc děkuji Evě Šípové a za vítězný střih Kokinka Verče a Věře Stirčákovým z Mimoně.