Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

 

Do Nitry jsem se vydala, protože jsme měli s Kokinkem "rozdělaného" Slovenského šampiona krásy. A pokus o jeho "dodělání" dopadl výtečně:

BLACK HAWK FLORES VITAE

11.6.2016 rozhodčí Tibor Havelka SK - třída pracovní V2 res CAC


12.6.2016 rozhodčí Paula Heikkinen - Lehkonen, FI- třída pracovní V1, CAC, CACIB, BOS - kvalifikace na Cruft  a splnění podmínek pro udělení Slovenského šampiona krásy.

 

V sobotu jsem Kokina předváděla sama a v pohybu mi hodně bočil a vyneslo nám to "jen" V2 res CAC., proto jsem byla ráda, že v neděli měl čas na vystavení náš kamarád handler Honza Bendl a s Kokinkem šel do kruhu on.... a zadařilo se opravdu skvěle. Honza má s Hawkeyem zatím výtečné skore: na 3 výstavách spolu získali 3x CAC, 2x CACIB, 1x BOB a 1x BOS... Honzo díky, skvělá práce ... ty 3 výstavy byly v Německu a na Slovensku.

Za foto moc děkuji kamarádce Evě Šípové se kterou jsme si dělaly společnost na výstavě i večer na ubytování, tedy spolu s Míšou Tomcovou, která jela vystavovat portugalky... za úpravu děkuji Verče Stirčákové a za předvedení Kokinka tedy ještě jednou děkuji Honzovi Bendlovi.