Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

Předposlední prázdninový víkend jsme s manželem v roli tlumočníka a doprovodu vyrazili na dvoudenní výstavu do Lipska.

V sobotu se konala  German Winner show a goldeny posuzovala paní Anni Malte Rasmunssen z Dánska.

Black Hawk Flores Vitae byl oba dny nahlášený do třídy pracovní a v sobotu bylo ve třídě 8 psů. K našemu velkému potěšení jsme skončili Ex.2 res CACA za velmi známým a vyhrávacím ruským Centerem of my life iz Doliny Solnca.

Bohužel nemáme fotografie, protože ty z manželova mobilu jsou nepoužitelné :-) ale na Yotube jsem našla video pořízené Centerovým týmem a protože jsme stáli vedle něho je tam i Hawkey:

 

Nedělní posuzování Internationale ausstellung bylo v režii německého rozhodčího Dr. Petera Beyersdorfa a Hawkey od něho obdržel SG3 - no vzhledem k tomu, že pan rozhodčí v žádné třídě udělováním Sehr Good opravdu nešetřil a začínal s ním už od 2.místa jsme celkem rozladěně ani nečekali na posudek a vydali se domů - já s přesvědčením, že každý rozhodčí má svoji pravdu, ale i každý vystavovatel má právo jet na rozhodčího a my tedy na pana doktora už nikdy :-)