Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

Květen je opravdu na výstavy náročný a tak jsme nemohli chybět na klubové výstavě RK CZ na Konopišti.

Kokinka jsem přihlásila do pracovní třídy, protože uzávěrka přihlášek byla výrazně dříve než se nám podařilo dokončit CH CZ. Pro Greena jsem plánovala účast na klubové soutěži mezi pracovními šampiony, ale při odesílání přihlášky na tuto akci jsem ho omylem přihlásila navíc do třídy čestné.

Počasí nám letos přálo, kruhy nebyly ani moc rozbahněné, prostě super výstava.

V sobotu nás posuzovala anglická rozhodčí Mrs.Penny Gowland a v neděli druhá angličanka Mrs. Sue Brown.

A naše výsledky?

BLACK HAWK FLORES VITAE - třída pracovní V1CAC/V1CAC

EVERGREEN VETCARE BOHEMIA - třída čestná V1 a v soutěži v pracovních šampionech získal titul Klubový šampion RK CZ 2014 !!!!!

Super víkend, bála jsem se, že na poslední Hawkeyeho CAC k dokončení CH CZ budeme dlouho čekat a najednou během dvou víkendů máme tituly 3 a z toho dva od rozhodčích ze země původu. Velikou radost mi udělal Greeny, který ač nesnáší výstavy a vždycky v kruhu trpěl, tentokrát se předvedl až tak, že se paní rozhodčí ptala proč jsem ho nepřihlásila do třídy, kde se udělují tituly. Na radu jeho chovatelky Martiny Jiráskové jsem si do kruhu vzala jeho milovaný míček a vlastně jsme si tam hráli, oba jsme úplně zapomněli, že jsme v kruhu a na radosti a předvedení to bylo hodně znát a paní rozhodčí to ocenila i v posudku :-)

 

Moc děkuji za společnost všem kamarádkám.

Za fotky speciální poděkování Evičce Šípové