Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

Klasicky, jako každý rok, nevynecháváme české klubové výstavy. Na první klubovku v letošním roce v Humpolci jsem se moc těšila, protože díky Hawkeymu vyholenému bříšku jsme od loňského prosince na výstavy nemohli.

Výstavní víkend začal už v pátek příjezdem ke kamarádům Evě Šípové a Lukáši Beránkovi do Pardubic. Protože jsem doma neměla "hlídání" vzala jsem na výlet všechny tři kluky. Nejstarší Kejsa si užíval pohody na zahradě, zatímco Hawkey a Greeny trávili volný čas "otravováním" psů Evy a Lukáše - moc děkuji za ubytko a krásné večery na terásce :-)

V sobotu ráno jsme vyrazili společně směr Humpolec, kde jsme se setkali v hojném počtu s naší psí/lidskou bandou a hned ráno jsme naplnili náš občerstvovací stan, který byl trnem v oku hlavnímu sponzorovi výstavy, což nás opravdu pobavilo :-)

BLACK HAWK FLORES VITAE - oba dny ve třídě pracovní mezi 10 psy - V4 / V3

a Evči Šípové

ERA Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ - oba dny v mezitřídě V1CAC / V1CAC

Era vyrostla v nádhernou fenu a právem sbírá úspěchy jeden za druhým - Evi, moc vám fandíme!!!!!

Hawkey sice nevyhrál, měl velikou konkurenci ve své třídě, ale potvrdil, že se málokdy mine pořadím, takže jsem moc spokojená.

Děkuji všem přítomným za skvělou atmosféru a i "tomu nahoře", že nedospustil, abychom zmokli :-)

Za foto děkuji Evě šípové