Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

 

Na klubovky na Konopiště jezdím moc ráda, má nádherné prostředí, vždy zahraniční rozhodčí, bývá hezky..... ovšem letos to s počasím vůbec nevyšlo. Už několik dní předem jsme s přáteli sledovali různé servery s předpovědí počasí, které ale podávaly tak rozdílné informace, že počasí toho dne bylo opravdu ve hvězdách :-) a ty nám tedy nepřály. Zhruba v 10 hodin, po předvedení šampionů, začalo na Konopišti pršet a už tak mokrý trávník se změnil v bahnité pole. Pršet nepřestalo až do našeho odjezdu.

Když jsem nastupovala s Hawkeyem do mezitřídy, snažila jsem se aby dorazil alespoň trochu čistý, no to se sice podařilo, ale po prvním kolečku bylo všechno jinak :-)  ale pravda, podmínky byly pro všechny stejné - rozhodčí paní Ann Hagger nám v prvním kole dala výbornou a v dalším jsme skončili na třetím místě.

Black Hawk Flores Vitae - mezitřída - V3

Foto Hawleyho od čísla a nebo z kruhu je opravdu nepoužitelné, takže přikládám fotky za které moc děkuji Evě Hubíkové, která měla super nápad, jít vyfotit Hawkeye hned po příjezdu kdy ještě nepršelo :-)  Evi, díky :-)

Když jsme dorazili z kruhu, ve společném stanu už nás čekala kamarádka Eva Šípová, která se svojí Erou z Botičských meandrů skončila mezi 22 fenami  na výborném čtvrtém místě - V4.

Ještě měla jít na řadu do třídy otevřené Evčina Boca od Jiřího zahrady a i když jsem Evě slíbila, že s ní do kruhu půjdu já, po našem neúspěchu v Humpolci se mi moc nechtělo, bála jsem se, že ji zase nedokážu předvést, protože Bocinka výstavy opravdu nemiluje :-). Nakonec rozhodlo to, že Eva řekla, že jestli nejdu já, tak jdeme do hospody na jídlo, protože je hnusné počasí jsme mokré a nemá to cenu, takže Boca nenastoupí. Tak jsem usoudila, že nenechám kamarádce propadnout přihlášku a s Bockou jsem nastoupila. V prvním kole se dokonce i chtěla předvádět, krásně běhala a stála v postoji - získaly jsme pochvalu a výbornou. Eva začala ve stanu Bocku odbahňovat, aby jí to slušelo v boji o pořadí a když jsme nastoupily na druhé kolo tak k našemu úžasu paní rozhodčí ocenila ze 17 fen v otevřené pouze 6 fen známkou výborná. Znovu se stálo a běhalo, Boci už dávala najevo, že míra její dobré vůle už přetekla, posuzování bylo dlouhé a nakonec to přišlo:

Boca z Jiřího zahrady - V1 CAC

Jsem strašně ráda, že jsem nakonec s Bockou nastoupila a že jsme si nenechaly vítězství ujít, velmi mě potěšilo mít radost z toho, jak velkou radost měla Bocčina panička Eva Šípová :-) a jsem ráda, že jsem Evě mohla oplatit vítězství, kterého loni dosáhla s Hawkeyem na klubovce v Oslavanech - Evi, gratuluju a děkuju :-)

Bocinka bohužel nemá jinou fotku než od čísla - ale zase je vidět, že jsme bojovaly statečně:


Abych nezapomněla: úspěšný byl i Míra Antoš s Danae Flores Vitae - v mladých V3, dále Evy Hubíkové Zanýsek - v mladých V3, Zuzky Tíkalové Enrico z Botičských meandrů V1 CAJC  - všem moc gratuluju, myslím, že na tuto výstavu budeme dlouho vzpomínat. Děkuji za pohodu kolem a  navzdory počasí jsme se myslím rádi viděli - já vás tedy jo :-)