Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

Přišel podzim a já najednou zjistila, že letos jsme nějak nechodili na zkoušky - mimo SČ Derby jsem nikde nebyla - a že bych to měla dohnat. Cvičíme tak nějak průběžně, ale většinou WT disciplíny a mě napadlo, že když nikam nechodím na lovecké zkoušky, tak asi ten poslední CACT, který chybí Hawkeymu na přiznání Českého šampiona práce, doma nedostaneme.

Kamarádka Evča Šípová se chystala u nich na PZ, které pořádal Retriever klub a tak jsem se přihlásila také. Den před zkouškami jsem odjela k Evče u které jsem přespala, abych se vyhnula rannímu vstávání - a večer u vína a steaku, který nám připravil Lukáš byl super :-) - Evi moc díky, vyspala jsem se do růžova :-)

Ráno to bylo horší, jako vždy mě přepadla nervozita, ale co už, mám to takto pokaždé, takže nic.. muselo se vyrazit..

Vylosovala jsem nám s Hawkeyem číslo 4 a vyrazili jsme. První byla dohledávka za 4, vlečka pernaté za 4, výměna stanovišť, vlečka srstnaté, vodění a marking, 4 přibývaly... a poslední změna stanoviště a je konec - máme to za 3 jen ze slídění, které se posuzovalo hodně přísně a není to naše VIP disciplína :-)

Jedeme na oběd a čekáme na poslední skupinu z vleček, rozhodčí počítají, já vím, že jsme v první ceně, ale netuším, jak jsme na tom v celkovém pořadí.

Konečně je tu vyhlášení a jako první vyhlašují vítěze zkoušek a když zazní Hawkeyho jméno ani nedýchám - super, mám velkou radost a vím, že tímto jsme dokončili naše tažení za titulem Český šampion práce a zároveň jsme dosáhli na Dual šampiona.

Moc děkuji Evě Šípové a Lukáši Beránkovi za:

1/ pohoštění

2/ nocleh

3/ fotografie ze zkoušek

4/ přijemnou společnost po celou dobu zkoušek

a moc děkuji i Míše Tomcové  za výcvik Kokinka, jeho chovatelkám Evě a Verče Hubíkovým za super psa - a Kokinkovi za to, že je....