Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

21.května 2018 se v chovatelské stanici z Liblických rákosin psí mámě Fleur z Liblických rákosin narodily první Hawkeye děti. S chovatelkou Lenkou Haklovou jsme plánovaly jak slibný exteriér štěňat, tak zdraví a hlavně silné pracovní vlohy po obou rodičích.

Když porod začal, byla jsem v napnutá jako kšandy, protože jsem si plánovala, že si z tohoto spojení vezmu psího kluka, který bude pokračovatelem Hawkeyeho. Osud to ale chtěl  jinak a nakonec se narodily 3 psí holčičky: Kassiopea, Khaleesi a Kalypsó.

Do jejich života přeji hodně zdraví  a ty nejlepší páníčky. A moc si přeju, abych je mohla potkávat na psích akcích a vidět, jak rostou.

Na fokách jsou holky v postojích v 6. týdnech ještě rozlišené obojky a pak v 8.týdnech před odchodem k novým páníčkům už bez barevných obojků.

Moc děkuji Lence Haklové za použití krve našeho Black Hawk Flores Vitae ve svém chovu. Evě Šípové za fotky v 6.týdnech  a Zuzce Tíkalové a Míše Tomcové za pomoc a morální podporu všeho druhu.....