Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

Pracovní sezonu jsme ukončili účastí na MFTR v Třeboni.

S kamarádkou Míšou Tomcovou jsme vyrazily už v pátek večer, ubytovaly jsme se u bažantnice Prátr v penzionu Selský Mlýn a stihly jsme večer ještě navštívit i restauraci Šupina v Třeboni o které jsem do té doby jen slyšela - a tak se i my můžeme připojit do davu fanoušků této restaurace - candát s vánočním kubou a rybí hranolky neměli chybu!!!

Ráno jsme přejely cca 200m a byly jsme v bažantnici Prátr. Jako všude v Jižních Čechách - i tady bylo moc krásně.

Po vylosování čísel - Míša a její Mia los číslo 3 a my s Hawkeyem číslo 4 jsme se spolu se všemi soupeři vydali do bažantnice a trial začal. Hawkey v pohodě zvládal klidy a jen sledoval kam bažanti padají. Vypadalo to nadějně, ale jen do chvíle, než jsme přišli na řadu - pan rozhočí chtěl dva kusy, které padly do nízké smrčiny. Prvního kohouta  Hawkey donesl, ale ještě tam byla slepice a Hawkey usoudil, že jinde je taky plno napadaných kusů a tak neposlechl na navádění a začal slídit po terénu a našel jiný kus, který donesl. Znovu jsem ho poslala do smrčiny a znovu vypálil jinam a protože už nikde teplá zvěř nebyla, donesl mi napůl sežranou "padlinu" z minulého honu. Pan rozhodčí neřekl nic a já si v tu chvíli už myslela, že jsme vypadli, ale ne, "jen" jsme spadli do 3. ceny díky limitní známce z poslušnosti a ovladatelnosti. Druhá leč proběhla už lépe a do třetí už jsme nešli, tu absolvovali jen psi, kteří měli ještě naději na 1.cenu. My jsme si tedy zahráli na honce a fandili všem kdo byl ještě ve hře, nejvíce samozřejmě Míše a Mie - myslím, že to vůbec nepotřebovaly - jsou to holky šikovné - Míša Tomcová a její Ann  Amelia Arlet Star s přehledem v rozstřelu vyhrály a získaly další CACT a CACIT - Míšo, moc gratuluju!!!!!!! Jsem moc ráda, že se můžeme učit od kováře a ne od kováříčka :-)

S Hawkeyem jsme tedy náš první trial dokončili ve 3. ceně na osmém místě.

Do příště pocvičíme ovladatelnost a za rok se do Třeboně těšíme zase !

 

Za foto moc děkuji paní Šírové a panu Krutskému