Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

 

Poslední květnovou neděli jsme se s kamarádkou Evou Šípovou rozhodly vydat se na výstavu psů do Litoměřic. Víkend začal pro nás už v pátek, kdy přijela Eva s Erou a mohutně jsme popovídaly i něco popily po vzoru majitelky jedné feny-interšampionky, která z pověrčivosti slaví úspěch vždy předem ...... no musím říci, že nám to tak úplně nefunguje, musíme se přiučit, kde děláme chybu :-)

V sobotu ráno jsme tedy vyrazili a vzhledem k počasí jsme byli všichni rádi, že vystavujeme v hale.

První nastoupil Hawkey a bylo z toto V1 CAC

Druhý šel na řadu Greeny a ten mi opět připomněl, že jsem se už několikrát zařekla že ho na výstavy nebudu hlásit, protože je nemá rád - takže opět stál v kruhu jako týraný pes a vysloužil si VD. Na fotce udržuju Greena v rohu kruhu v dobrém rozmaru než přijdeme na řadu - marně :-)

Do třetice nastupovala Evčina Era z Botičských meandrů a té jsem moc fandila, je to krásná fena, ale u pana rozhodčího to stačilo "jen" na V3 z devíti fen.

Na fotce naše sestava: zleva Hawkey, Greeny, Era

Po výstavě jsme šli nakoupit hračky pro psy, dala jsem si výbornou palačinku a kávu, ale to byly asi jediné světlé body dne :-)  škoda že výstava v Litoměřicích, kterou mám téměř "za rohem" skomírá na úbytě, přítomnost pouhých 39 golden retrieverů je toho důkazem....

Na závěr se přišla podívat kolegyně z práce se svojí malou Adélkou:

Za fotky a přijemnou společnost děkuji tradičně Evě Šípové.