Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

Květnové třídenní volno jsem využila jak k vystavování, tak i výcviku.

 

Sobota 2.5.2015 - MVP Praha - Black Hawk Flores Vitae paní rozhodčí Viva Maria Soleckyj-Szpunar PL - třída šampionů - V3.

 

Musím konstatovat, že tuhle paní rozhodčí si budu pamatovat a už nikdy na ni svého psa nenahlásím.  Ani ne proto, že ze 3 psů ve třídě šampionů jsme skončili na třetím místě, ale tak stupidní posudek obsahující perly jako např. že Kokino má "poněkud moc kulaté oko" a "má krátký krk"  jsem opravdu nikdy neviděla. Původně byl jako rozhodčí nahlášen chovatel GR Stepinski Andrzej PL, jehož hodnocení bych měla moc ráda, bohužel náhradnice za něho podle mého názoru zdaleka nedosahovala jeho kvalit.

 

Moje rozladění jsem si ale super vylepšila na výcviku s Míšou v neděli - v poslední době cvičíme s Míšou celkem intenzivně, tak doufám, že všechny posuny ve výcviku a pozitivní energii od Míši Tomcové brzy zúročíme někde na zkouškách - Míšo, moc děkuji.

Za foto děkuji:  Eva Hubíková a Eva Šípová