Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

V sobotu 6. dubna jsme s manželem ráno ve 4 hod. vyrazili směr Münchberg v Německu na 2. klubovou výstavu německého retriever klubu, kterou posuzoval polský rozhodčí a  chovatel GR pan Andrzej Stępiński

Ráno byla cesta celkem krušná a když jsme hned za hranicemi narazili na mlhu, která namrzala na silnici, ještě jsem si říkala, jestli mám vůbec zapotřebí jet 320km v takovém počasí..... až později se ukázalo jak hluboce jsem se mýlila :-)

Na místo jsme dorazili jako obvykle dříve - vždycky jezdím jako Hujerka dříve než je třeba - takže jsme vyvenčili psy, obsadili prostor v rohu v hale kde se konala výstava a čekali jsme na příjezd ostatních členů naší české výpravy. Za chvíli už dorazil Míra Antoš s rodinkou a za nimi Verča a Eva Hubíkovi, spolu s Danou Hybrantovou. Po příjezdu nastal, jak se později ukázalo velmi důležitý moment - Veronika H. obhlídla kokardy, které byly rozložené na stole a oznámila nám, že jí se líbí fialovo-růžová, aniž by věděla ke kterému umístění patří tato barva kokardy :-)

Přesně dle propozic se v 9,15 začalo s posuzováním.

Jako první z našeho týmu nastupoval do třídy mladých Zante  - Daily Rays Dream Maker - a vyběhal jako první vytouženou barvu kokardy a V1 CAJC a později i BOJ.

Další nastupoval  do mezitřídy náš Black Hawk Flores Vitae a jeho krásný bratr Black Princ Flores Vitae a bylo z toho pro Hawkeye V1 CAC a pro Edieho V2 res. CAC a další růžová + modrá kokarda.

Následoval Apollon Flores Vitae v pracovní třídě a i ten splnil přání chovatelky a získal V1 CAC s růžovou kokardou a k tomu později  BOS.

Tím jsme ukončili vítěznou serii  psích kluků a nastal čas pro psí holky.

Jako první v mladých nastupovala Danae Flores Vitae s Mírou Antošem a měla těžkou pozici mezi 13 fenkami - získala V2 a modrou kokardu.

Poslední nastupovala Rozárka Chlupaté štěstí s Danou Hybrantovou a holky naprosto potvrdily, že to nejlepší přichází nakonec - získaly v šampionech V1 CAC a nakonec i BOB !!!!


Ranní chmury se rozplynuly a všichni si užívali krásný pocit - naše česká výprava získala se 6 goldeny 4x 1.místo a 2x druhé místo, k tomu v závěrečných soutěžích nejlepší mladý, nej. fena, nej.pes a vítězku výstavy - celkem bylo 96 goldenů.


A JÁ SI MŮŽU ŘÍCI, ŽE TÍMTO SE TEDY NÁŠ HAWKEY STÁVÁ ČEKATELEM NĚMECKÉHO ŠAMPIONA!!!!!! :-)

Moc děkuji Evě a Verče Hubíkovým za možnost být členem tohoto týmu, děkuji i Zuzce Tíkalové za vítězný střih Hawkeye, děkuji Mírovi Antošovi a Evě Hubíkové za fotky, děkuji Evě Šípové za grafiku na fotografii s posudkem a za podporu na dálku :-)

Všem zúčastněným tohoto "víkendu snů" moc a moc gratuluju, a moc si přeju, abych mohla být i příště členem takové skupinky přátel.