Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »
Lednové výstavy v Olomouci - Brně se pravidelně neúčastníme, takže jsem čas využila k výcviku obou mladších kluků.

V únoru pravidelně už po několik let jezdíme do Brna na DUO Cacib, a protože letošní nominace rozhodších mě moc nenadchla - laťka nasazená z minulých let bylo o hodně nižší než obvykle - i tuto výstavu jsem vynechala.

Ale aby se dělo něco navíc, rozhodl se Hawkey mít problémy s močovým měchýřem, takže část února jsme trávili na klinice VETCARE v Jablonci na Nisou u MVDr. Martiny Jiráskové.

Moc jí děkuji za super přístup - Hawkey prošel mnoha vyšetřeními a nakonec je vše v pořádku.

Vyšetření probíhalo podbrobně včetně sonografie, takže jsme na delší dobu vyřazení z výstavního klání, protože chlupy na vyholeném bříšku rostou fakt pomalu :-)

Nicméně není to vada pro cvičení, takže jsme oželeli přihlášený DUO Berlín a výstavu v Chemnitzu, ale za to dělá Hawkey velké pokroky ve výcviku.

Přiložené foto je z dílny Evy Šípové a Lukáše Beránka, kteří se posledního výcviku 22.3.2014 účastnili s námi - moc za ně děkuji.

Míša Tomcová obnovila výcvikové víkendy a tak se moc těšíme na letošní první WT v Rakovníku. Snad tam prodáme výcvikové úsilí posledních měsíců :-) Hawkey jde poprvé do třídy L a Greeny startuje podruhé ve třídě M. Držte nám palce.........

                  Black Hawk Flores Vitae 31 měsíců - 22.3.2014