Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Novinky  »

 

Než jsem se nadála, byla za námi celá sezona working testů od Retriever Sportu, kterých jsme se účastnili sporadicky, vždy nám do termínu něco přišlo... a proto jsem ráda přihlásila Hawkeye na poslední working testy roku do Kostelních Střímelic, které pořádal Retriever Klub.

Plánovala jsem zkusit třídu M s Kokinkem, ale do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli se přihlásí více soupeřů stejného stupně, aby třída M vůbec mohla být otevřena. Podařilo se - třída M byla otevřena - a podařilo se to více než úspěšně. Mým původním plánem bylo projít tuto třídu, i za cenu, že příští rok už budeme muset startovat pouze v této třídě a níže nemůžeme jít...a my nejen prošli, ale zcela neočekávaně jsme třídu M vyhráli.... sice s nízkým počtem bodů 54/80 hodnocení "obstál", ale máme tedy plán na rok 2016 - chtěla bych třídu M projít na hodnocení "velmi dobře"..... na výborně si opravdu netroufáme :-)

Pracovní sezonu 2015 tedy BLACK HAWK FLORES VITAE  končí ve 4 letech jako Šampion práce - lovecký výkon a  na WT testech už patří do třídy M.

Jsem moc ráda, že oba psi se kterými jsem něco dělala - Greeny i Hawkey - v práci dosáhnuli na nejvyšší zkouškové mety - oba mají šampiona práce, oba jsou všestranně upotřebitelní a oba jsou na stupni WT M - oba jsou moc šikovní. Takže nyní hurá na hony...........

Za vedení výcviku moc děkuji své kamarádce Michaele Tomcové

Za foto, které nás s Hawkeyem zachytilo v okamžiku překvapení při vyhlášení 1.místa, Evě Píchové a jejímu manželovi