Evergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare BohemiaEvergreen Vetcare Bohemia
Úvod  »  Výstavy  »

MULTI CH, DUAL CH  BLACK HAWK FLORES VITAE


 

DATUM TYP MÍSTO TŘÍDA ROZHODČÍ VÝSLEDEK
25.8.2018 mezinárodní Mladá Boleslav šampionů Gyorgy Tesics HU V1 CAC
19.5.2018 mezinárodní Litoměřice šampionů Václavík V1 CAC, res CACIB
13.5.2018 klubová HUmpolec šampionů Rune Fagerström (FIN) V2 res CAC
12.5.2018 klubová Humpolec šampionů Andrzej Stepinski (PL) V3
3.2.2018 mezinárodní  Brno šampionů  Fr.Korda výborný
4.11.217 mezinárodní Praha šampionů Viveca Lahokoski, Finland V1 CAC, res CACIB
20.5.2017 mezinárodní Litoměřice šampionů V.Vítková SK V2.res CAC
7.5.2017 klubová Humpolec šampionů Jane Wild UK V1 CAC
6.5.2017 klubová Humpolec šampionů  Dan Ericsson Švedsko  V3
8.4.2017 mezinárodní  Chemnitz šampionů  Polgar SRB  V2. res CAC
4.2.2017 mezinárodní Brno šampionů Henric Fryckstrand SE V2.res CAC
24.9.2016 národní Brno šampionů Andrzej Stepinski PL  V1, CAC, Národní vítěz, BOS
26.8.2016 Evropská Brusel BE pracovní  A.B.Waskaas Norsko  Ex 3
        Německý šampion  
21.8.2016 German Winner show Lipsko D šampionů Dagmar Winter D V1 CAC
 20.8.2016  mezinárodní  Lipsko D  pracovní Wera Wilk D V1 CAC
        Slovenský šampion  
12.6.2016 mezinárodní Nitra pracovní  Paula Heikkinen - Lehkonen Fi  V1, CAC,CACIB,BOS
11.6.2016 mezinárodní Nitra pracovní  Tibor Havelka SK  V2.res CAC
4.6.2016 Klubová RK Konopiště šampionů Hilary Lambshead UK  V
 8.5.2016 Klubová KCHLS Humpolec  šampionů Jose M.Doval Spain  V2 res Cac
 7.5.2016 Klubová KCHLS Humpolec  šampionů  Rafael Malo Alcrudo Spain  VD
 16.4.2016 klubová D Münchberg DE  pracovní  Catherine Collins, IRL  V1, CAC
3.4.2016 mezinárodní D Chemnitz DE šampionů Gisele Werner DE

EX1,CAC,CACIB,

BOB

 22.8.2015 klubová  Třeboň  vítězů Sussann Höger AT  V2 res CAC
 21.6.2015 mezinárodní  Erfurt D  šampionů  Dr.W.Pepper D  Ex. 3
 20.6.2015 mezinárodní  Erfurt D  šampionů  Nenad Davidovič SRB  Ex. 2 res VDH - za šampionem VDH
 7.6.2015 mezinárodní  Nitra SK  pracovní   Attila Czegledi, HU  V1 CAC
 6.6.2015 mezinárodní  Nitra SK  pracovní  Henric Fryckstrand, S  V1 CAC
 8.5.2015 Klubová KCHLS  Humpolec šampionů  Jan Roger Sauge, N  V
2.5.2015 Mezinárodní  Praha šampionů Viva Maria Soleckyj-Szpunar PL  V3
7.3.2015 Mezinárodní Graz AT šampionů  Margaret Woods UK  Exc. 3
        Rakouský šampion  
7.12.2014 Mezinárodní Doppel CACIB Wels pracovní Catherine Collins, IRL Ex 1 CACA res CACIB
6.12.2014 Mezinárodní Doppel CACIB Wels pracovní Moray Armstrong, UK Ex 2 res CACA
30.8.2014 Mezinárodní Ml. Boleslav šampionů Bruno Facq  V3
24.4.214 Internationale Ausstellung Lipsko pracovní Dr. Peter Beyersdorf SG 3
23.8.2014 German Winner show Lipsko pracovní A.M.Rasmunssen Ex.2 res CACA
1.6.2014 klubová RK Konopiště pracovní  Sue Brown UK  V1 CAC
31.5.2014 klubová RK Konopiště pracovní Penny Gowland UK  V1 CAC
        Český šampion
 
24.5.2014 mezinárodní Litoměřice pracovní  Tibor Havelka SK  V1 CAC
11.5.2014 klubová KCHLS Humpolec pracovní Sandy Lane UK V3
10.5.2014 klubová KCHLS Humpolec pracovní Bob Lane UK V4
 8.12.2013  mezinárodní  Wels AT  pracovní  Dagmar Winter, D  V1 CACA
 7.12.2013  mezinárodní  Wels AT  pracovní   Bertil Lungren,SWE  V3
 27.10.2013  mezinárodní SK  Bratislava  pracovní  Viktor Lobakin AZ  V2 res.CAC
 26.10.2013  mezinárodní SK  Bratislava  pracovní  Petr Studeník CZ  V2 res.CAC
28.9.2013 mezinárodní AT Tulln pracovní  K. Greenwood UK  V1 CACA
22.9.2013 klubová CZ - RK Oslavany pracovní Mr. Ray Strudwick, UK V 3
 3.8.2013  klubová B  Belgie Thurnhout  pracovní  Mrs. Jean Griggs UK  V 4
1.6.2013 klubová RK Konopiště mezitřída  Ann Hagger  V3
 25.5.2013 mezinárodní

Litoměřice

mezitřída Pasák  V1 CAC
 4.5.2013 mezinárodní Praha mezitřída P.Studeník  V3
28.4.2013 klubová KCHLS Humpolec mezitřída Bart Van Marens (NL) V3
27.4.2013 klubová KCHLS

Humpolec

mezitřída

S. Jobse (SWE)

V1 CAC
6.4.2013 klubová Německo

Münchberg

mezitřída

Andrzej Stepinski PL

V1 CAC
3.2.2013 Mezinárodní Duo Cacib Brno mezitřída Hana Ahrens V 2 res.CAC
2.2.2013 Mezinárodní Duo CACIB Brno mezitřída Fagerström Rune V 4
30.9.2012 Klubová AT Grafenegg AT mladých Linne Hennessy UK V3
22.9.2012 Klubová výstava RK Oslavany mladých  Bob Lane UK V1 CAJC
17.6.2012 Speciální RK Konopiště mladých  Margarte Woods V4
16.6.2012 Klubová RK Konopiště mladých  Linn Kipps V
26.5.2012 Mezinárodní Litoměřice mladých p.Studeník V2
19.5.2012 Světová klubová výstava Salzburk mladých Hilary Lambshead UK V
18.5.2012 Světová výstava Salzburk mladých   VD
13.5.2012 Klubová KCHLS Humpolec mladých A.Richardson V3
12.5.2012 Klubová KCHLS Humpolec mladých Jim Richardson V
5.2.2012 Mezinárodní Brno dorost Hennessy IR VN 2
4.2..2012 Mezinárodní Brno dorost Hennessy IR VN 4
5.11.2011 Mezinárodní Praha štěňat Václavík VN2